Konrad Hałaszko z klasy 1A został laureatem Międzynarodowego Konkursu Matematycznego.

Duże osiągnięcia zanotowali nasi uczniowie w kolejnej edycji Międzynarodowego Konkursu "Kangur Matematyczny 2022"

Rewelacyjnie spisał się Konrad Halaszko, który zajął I miejsce w regionie katowickim w kategorii Junior. Bardzo wysoko w tej kategorii uplasowali się także dwaj inni uczniowie z klasy 1A - Konrad Fyda i Maciej Kopiec.

Natan Dworok z klasy 3A4 zajął II miejsce w regionie w kategorii Student, natomiast Mikołaj Walaszczyk z klasy 2A uzyskał wyróżnienie w kategorii Junior.

W powiecie wodzisławskim nasi uczniowie okazali się najlepsi w trzech kategoriach - Junior klasy I, Junior klasy II i Student klasy III.

Gratulacje!