Miło nam poinformować, że BARTOSZ KŁOSOK i DOMINIK SZYMICZEK z kl. 3A znaleźli się w gronie 19 uczniów z województwa śląskiego, którzy zakwalifikowali się do etapu okręgowego Olimpiady Wiedzy o Mediach.

Olimpiada ta ma charakter interdyscyplinarny i zorganizowana jest przez Wydział Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii Uniwersytetu Warszawskiego oraz 15 innych uczelni na terenie całego kraju. Uczniowie biorący udział w olimpiadzie mają szanse na zdobycie indeksu na studia dziennikarskie w renomowanych uczelniach wyższych oraz staże w redakcjach na terenie całego kraju. 16 grudnia 2022 r. w Katowicach, Bartek i Dominik przystąpią do testu z zakresu wiedzy o mediach. Gratulujemy i życzymy powodzenia!