Znakomity wynik uczniów naszej szkoły w XXI edycji konkursu.

Ponad 6 tysięcy uczniów zmierzyło się 8 grudnia 2022 r. z zadaniami Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego English High Flier.
W naszej szkole do konkursu przystąpiło 38 uczniów. Jest nam niezmiernie miło poinformować, że aż 10 z nich uzyskało wynik bardzo dobry, a 15 wynik dobry.

Dyplomem za wynik bardzo dobry nagrodzeni zostali: Milena Błaszczok, Dorota Burdzik, Bartosz Kłosok, Michał Fidyka, Adrian Laskiewicz, Mikołaj Mocek, Zuzanna Łącka, Kinga Niewiadomska, Zofia Brychcy oraz Artur Szczeponek

Dyplom za wynik dobry otrzymali: Natalia Dubiel, Jakub Stabla, Maja Łabuz, Hanna Kapuścińska, Ludmiła Slian, Karolina Kowalczyk, Alicja Musiolik, Aleksandra Ryszka, Pola Fajkis, Maciej Kopiec, Julia Dudacy, Antonina Ligocka, Artur Koźlik, Pola Mika oraz Milena Koszela.

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów w konkursach językowych.