Drukuj
Odsłony: 7051

Laureaci i finaliści olimpiad przedmiotowych

Olimpiada Literatury i Języka Polskiego

1977 Joanna Bytomska
1987 Ireneusz Skupień
1988 Tomasz Wiosna
1989 Mirela Blanik, Wojciech Dziwoki, Katarzyna Krakowczyk
1998 Katarzyna Rimpler
1995 Przemysław Kwiecień
2012 Dorota Powieśnik
2014 Paulina Hajduga

Olimpiada Języka Angielskiego

1989 Michał Szawerna
1993 Katarzyna Molek
2011 Paweł Rduch
Olimpiada Języka Francuskiego
1980 Teresa Musioł
1984 Anna Kuzor
1990 Wacław Stoły
1997 Marcelina Polok
2012 Paweł Rduch
2019 Jakub Durczok

Olimpiada Języka Łacińskiego

1989 Jadwiga Szypuła
1992 Elżbieta Kwak

Olimpiada Języka Rosyjskiego

1973 Janina Draga
1974 Jolanta Famuła
1975 Teresa Szymiczek
1976 Aleksandra Bednorz
1977 Bożena Kudla, Bogumiła Różańska
1978 Barbara Mrozek, Janina Siedlaczek
1980 Anna Grzybowska
1982 Lucyna Musiolik
1983 Wiesława Stacha
1984 Mariola Maślanka
1986 Romana Krakowczyk
1988 Krystyna Kasprowicz
1989 Beata Szczelina
1991 Urszula Burda
1992 Dorota Wolniak
1993 Anna Kapuścik
2011 Paweł Rduch
2012 Paweł Rduch

Olimpiada Teologii Katolickiej

2004 Anna Domagała
2006 Magdalena Tkocz
2007 Anna Janosz, Katarzyna Gorzolnik
2008 Magdalena Szymaniec
2009 Dorota Nielaba, Piotr Glenc
2011 Marta Mojżysz, Marta Kwapulińska, Marta Hernik
2012 Daria Moczała, Sylwia Duda
2019 Beata Sowa

Olimpiada Filozoficzna

2007 Radosław Wajner

Olimpiada Matematyczna

1959 Amalia Pielorz
1960 Ernest Płonka
2001 Leszek Kurasz

Olimpiada Fizyczna

1966 Stanisław Kozielski
1973 Paweł Mazur, Janusz Wolny, Lucjan Pytlik
1981 Michał Piechaczek, Adam Pielużek
2008 Rafał Hibner

Olimpiada Chemiczna

1962 Piotr Bugiel
1993 Piotr Bonarek
1996 Wiesław Durczok, Marek Szymiczek
2004 Kamil Polok
2009 Maciej Kijański
2012 Konrad Nowakowski

Olimpiada Biologiczna

1976 Zbigniew Rakszawski, Jadwiga Skrzyszowska
2013 Zuzanna Duda
2016 Jacek Piecha

Olimpiada Geograficzna

1975 Elżbieta Kaczmarczyk, Henryk Olszar
1978 Jarosław Mikołajec
1979 Lucyna Nikel
2015 Benjamin Kuchejda
2016 Paweł Pękała
2017 Paweł Pękała
2018 Magdalena Bajer

Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

1977 Jarosław Róg
1980 Czesław Burek
1982 Krzysztof Sachs, Roman Trzaskalik

Olimpiada Statystyczna

2016 Paweł Pękałą, Natalia Wojak
2017 Michał Lampert, Karol Musur
2019 Wojciech Szmelich

Olimpiada Wiedzy Technicznej

1979 Andrzej Maroszczyk
1981 Artur Gan, Lesław Gomułka
1982 Mirosław Zychowicz

Olimpiada Wiedzy o Sztuce

1979 Andrzej Iwan

Olimpiada Muzyczna

1982 Lucyna Musiolik