Miło nam poinformować, że uczennice naszej szkoły: Julia Ściślak z kl. IIb i Michalina Łakomska z kl. IIf zajęły odpowiednio I i III  miejsce w VII edycji  Konkursu Kreatywnego Pisania w Języku Angielskim.

W ogólnopolskim konkursie ekologicznym EKO - PLANETA został wyróżniony uczeń Łukasz Zniszczoł z  klasy II c.

Miło nam poinformować o kolejnych sukcesach naszych uczniów z klas pierwszych, w ogólnopolskim konkursie Galileo z biologii zorganizowanym przez Centrum Edukacji Szkolnej w marcu 2020 r.

W związku z trwającym stanem pandemii, światowe prestiżowe uniwersytety, takie jak m.in. Harvard, Stanford czy Yale , zdecydowały się umożliwić najzdolniejszym uczniom bezpłatny udział w kursach online, obejmujących tematykę z różnych dziedzin naukowych.

Wyniki Międzynarodowego konkursu "Kangur Matematyczny 2020"