1 listopada obchodzimy uroczystość Wszystkich Świętych. Tego dnia wszyscy zbieramy się na cmentarzach, aby oddać cześć naszym bliskim zmarłym i aby pokazać, że o nich pamiętamy. Pamiętamy również o tych, którzy tu na ziemi potrzebują naszej pomocy.

Jak co roku nasi uczniowie wzięli udział w kweście na cmentarzu. Przeprowadzona została zbiórka pieniędzy na rzecz Ośrodka Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży w Wodzisławiu Śląskim. Wolontariusze z Jedynki tradycyjnie kwestowali na cmentarzu komunalnym. Pomimo niesprzyjającej pogody zbiórka przebiegła pomyślnie i zebrane datki trafią do potrzebujących. Dziękujemy tym wszystkim uczniom, którzy poświęcili swój czas, by zebrać pieniądze, a byli to: Martyna Kamińska i Oliwia Nicz z klasy Ic, Kamila Musioł, Dominika Bar, Martyna Bar, Klaudia Chłapek, Julia Materzok, Martyna Buchalik, Oliwia Parma, Emilia Świder z klasy If, Szymon Frelich i Kacper Bilczewski z klasy IIa oraz Martyna Różycka, Julia Kuźnik, Katarzyna Jęczmionka i Klaudia Majek z klasy IIIe.