Z dumą dzielimy się informacją, że DOROTA BURDZIK z kl. IIIF4 ukończyła z sukcesem certyfikowany kurs Uniwersytetu Harvarda „Contract Law: From Trust to Promise to Contract”.

Kurs trwał trzy miesiące i obejmował tematykę z zakresu prawa. Głównym prelegentem, wprowadzającym  uczestników w tajniki m.in. rozpraw sądowych i prawnych aspektów zawierania kontraktów był PROF. CHARLES FRIED, wybitny wykładowca prawa konstytucyjnego w Harvard Law School oraz w Columbia Law School (więcej: https://hls.harvard.edu/faculty/directory/10288/Fried )

Słuchacze kursu, po zapoznawaniu się z kolejnymi sprawami sądowymi, mieli również możliwość samodzielnego ich rozwiązania i  zweryfikowania swojego „werdyktu” z prawidłową odpowiedzią.  Kurs kończył się testem, zawierającym pytania ze zrealizowanej tematyki. Uczestnicy, którzy wykazali się wymaganym poziomem wiedzy, otrzymali uniwersytecki certyfikat. Warto przypomnieć, że Dorota w ramach PROGRAMU STANFORD PRE-COLLEGIATE SUMMER INSTITUTES, zakwalifikowała się również do udziału w letniej sesji tematycznej Legal Studies: Become a Highly Effective Critical Thinker przeznaczonej dla osób, które swoją przyszłość wiążą ze studiami prawniczymi.

Wielkie brawa dla Doroty!!!