Już po raz kolejny nasi uczniowie zajmują 1 miejce w wojewódzkim konkursie ,,W świecie roślin i zwierząt" organizowanym przez Pałac Młodzieży w Katowicach. Tym razem na najwyższym podium znalazła się uczennica klasy III G Kinga Brawańska.

W tegorocznym komnkursie w pierwszej dziesiątce, na ósmym miejscu znalazła się także Monika Przybyła z klasy III G. Cieszy fakt, że nasi uczniowie wykazują się bardzo dobrym przygotowaniem z zakresu biologii o czym świadczą wysokie lokaty zdobywane w ostatnich latach w wyżej wymienionym konkursie.  W ubiegłym roku szkolnym pierwsze miejsce zdobył Jacek Piecha, trzy lata temu pierwsze miejsce uzyskała Ludwina Mrozek a czwarte miejce Kamila Wala. Każdego roku w konkursie bierze udział blisko 400 uczniów z niemal wszystkich liceów woj. śląskiego.

Naszym finalistkom i Pani Wiesławie Strof gratulujemy sukcesów.