Uroczyste wręczenie "Złotych Indeksów" odbyło się 24 kwietnia w Sali Senatu Politechniki Śląskiej w Gliwicach.

Laureatów konkursu podjęli rektor uczelni prof. Arkadiusz Mężyk oraz prorektor ds. studenckich dr hab. inż. Tomasz Trawiński.

Nasi uczniowie mieli szczególne powody do świętowania, Paweł Pękała zajął bowiem pierwsze miejsce, natomiast Michał Lampert zdobył szóstą lokatę. Obaj zostali laureatami I stopnia w dziedzinie matematyki, co gwarantuje im wolny wstęp na wybrany kierunek studiów spośród 37 proponowanych w regulaminie konkursu.

Także wśród laureatów II stopnia w dziedzinie matematyki znalazło się trzech naszych uczniów: Natalia Wojak, Rafał Ryba i Krzysztof Widenka. Nagrodą dla tych uczniów jest 40 dodatkowych punktów przy rekrutacji.

Wszyscy laureaci otrzymali także akrakcyjne nagrody rzeczowe.

Nasze liceum było jedną z najbardziej reprezentowanych szkół wśród nagrodzonych w tym konkursie.

Na zdjęciu laureaci konkursu z dyrektor szkoły Janiną Rurek i opiekunem Jerzym Herud.