Drukuj
Odsłony: 16225
Dziewczęta w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej w Finale Powiatu zajęły II miejsce, a awansując dalej, w Półfinale Województwa zajęły  miejsce III.

W Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej w Finale Powiatu indywidualne nagrody z rąk Starosty Wodzisławia Śląskiego odebrały: Jureczko Donata za II miejsce w biegu na 400 m, Władarz Marzena za II miejsce w skoku w dal, Rosmus Izabela za III miejsce w biegu na100m, oraz Kinga Cielusek, Izabela Rosmus, Victoria Kuczera, Marzena Władarz za I miejsce w biegu sztafetowym 4x100m.

Dyrektor szkoły Janina Rurek wraz z reprezentacją odebrała puchar za sukces szkoły w klasyfikacji generalnej szkół powiatowych.

Awansując dalej, dziewczęta w Półfinale Województwa zajęły 3 miejsce. Sukces wywalczyły: Izabela Rosmus, Kinga Cielusek-2c, Donata Jureczko, Marzena Władarz-3a,Victoria Kuczera-1b,Klaudia Zdrojewska, Wiktoria Kochanek, Natalia Olczyk-2h Julia Wojtala, Wiktoria Gorel-2g, Sonia Brawańska-2a,Anna Grzegoszczyk-1f,Aleksandra Kretek-3f.

Opiekun: Monika Fojcik