Sukcesy zagraniczne naszych uczniów.

Rok szkolny 2015/2016

W Ogólnopolskim Konkursie Polonistycznym "Fraszka" nasi uczniowie odnieśli znaczące sukcesy w kategorii: licealista.

Monika Wdowiak znowu w finale.

Uczennica klasy III G - Monika Wdowiak uzyskała tytuł finalistki

Uczennica klasy III G Monika Wdowiak zakwalifikowała się do finału

Belgijskie rendez-vous zakończone zwycięstwem. Krystian Sibila i Julia Dziadek zajęli I miejsce w Regionalnym Konkursie « Belgijskie rendez-vous moja europejska podróż po Walonii i Brukseli »  zorganizowanego w ramach obchodów Międzynarodowego Święta Frankofonii dla Klas Frankofońskich na Śląsku.

Uczennice klasy III G Ewa Porwoł i Małgorzata Rodak zakwalifikowały się do finału

Dnia 13 stycznia 2016 roku odbyła się XVII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego MAT.

W środę, 13 stycznia br., dwóch naszych uczniów, Martyna Kopiec i Aleksander Skaba z kl. II a,

Sukcesy  uczniów klas biologicznych w I semestrze roku szkolnego 2015/2016

Jan Rodzoń z klasy 3A oraz Krzysztof Widenka z klasy 1A  awansowali do II etapu Olimpiady Matematycznej.

Nasze liceum, jako jedyne liceum w powiecie wodzisławskim po raz kolejny zostało uhonorowane Brązową Tarczą dla najlepszych liceów ogólnokształcących w Polsce.

19 września 2016 r. w Centrum Edukacyjno-Kongresowym Politechniki Śląskiej w Gliwicach odbyło się spotkanie Śląskiego Kuratora Oświaty z laureatami olimpiad przedmiotowych i turniejów zawodowych w roku szkolnym 2015/2016.