22 czerwca uroczyście zakończyliśmy kolejny rok szkolny. Uroczystość rozpoczęła się Mszą św. w kościele pw WNMP. Następnie, w auli szkolnej odbyła akademia, podczas której 123 uczniów (62 z klas pierwszych i 61 z klas drugich), zostało uhonorowanych nagrodami za otrzymanie promocji z wyróżnieniem.

Największy sukces w tym roku szkolnym odniosła Weronika Brawańska z kl. IIc   uzyskując średnią ocen 5,67. Tuż za nią, na podium najlepszych z najlepszych znalazł się Robert Bugla z kl. Ic (średnia 5,63) oraz Marcin Łukasik  z kl. IIa ( średnia 5,5).

Akademię uświetnił program artystyczny w wykonaniu uczniów kl. Id, którzy w humorystyczny sposób podsumowali rok szkolny i wprowadzili wszystkich uczestników uroczystości w prawdziwie wakacyjny nastrój.

Wszystkim uczniom, rodzicom oraz nauczycielom życzymy udanych, pogodnych, pełnych niezapomnianych wrażeń wakacji!