plakat walentynkowy
Jak wiecie, w naszej szkole odbył się literacki konkurs walentynkowy. Zadaniem uczestników było napisanie krótkiego wiersza, który mógłby się spodobać świętemu Walentemu

W tym roku samorząd szkolny postanowił z okazji Andrzejek ogłosić w szkole Dzień Życzliwości!

1 listopada obchodzimy uroczystość Wszystkich Świętych. Tego dnia wszyscy zbieramy się na cmentarzach, aby oddać cześć naszym bliskim zmarłym i aby pokazać, że o nich pamiętamy. Pamiętamy również o tych, którzy tu na ziemi potrzebują naszej pomocy.

25 listopada w naszej szkole odbył się dzień zdrowego odżywiania. W tym dniu nasi uczniowie na przerwie mogli częstować się owocami rozdawanymi przez członków samorządu.

27 stycznia 2016 roku (środa) odbędzie się w szkole dzień tematyczny pod hasłem: "Powrót  do przeszłości".

W tym dniu "królować" będą stroje lat 70' i 80' XX w.,

Jako dzieci wszyscy pisaliśmy listy do świętego Mikołaja. Później, gdy nadszedł upragniony dzień 6 grudnia, każde dziecko wyczekiwało przy oknie starszego pana, ubranego w czerwone szaty, pędzącego w saniach z zaprzęgniętymi reniferami.