Występujący na scenie Jedynki i nie tylko ...

Tancerze

Zespół wokalno - muzyczny "Only One"

22 września 2018r. podczas obchodów 70-lecia naszej szkoły, swoją premierę miał niezwykły jubileuszowy spektakl „Niech grają na bis, chociaż żal”.

3 maja 2019 r. koncert „Only One”  podczas  obchodów Dnia Patrona Szkoły.

27 listopada mieliśmy zaszczyt gościć w naszej szkole uczestników Rejonowej Akademii z okazji Jubileuszu 100-lecia Polskiego Czerwonego Krzyża.

Zespół „Only One” osłodził muzycznie pierwszy dzień roku szkolnego 2018/2019.

26 kwietnia 2019 r., w auli szkolnej odbyło się uroczyste pożegnanie kolejnego rocznika absolwentów naszego liceum.

25 maja br. drzwi naszego Liceum, po raz kolejny  zostały szeroko otwarte dla gimnazjalistów.

Młodzi muzycy naszej szkoły zagrali koncert kolęd podczas spotkania opłatkowego dla urzędników z powiatu wodzisławskiego Wodzisławia, które odbyło się w dniu 18.12.2019r.

Powiatowe i szkolne obchody Dnia Edukacji Narodowej uświetnił koncert „Wszystko, co wielkie, jest wielkie przez serce. W darze nauczycielom”, podczas którego wybrzmiała życiowa prawda: każde pokolenie niesie we wspomnieniach portret swojego  nauczyciela – mistrza i przewodnika.

22 listopada na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury w Radlinie odbył się XII Powiatowy Konkurs Piosenki Obcojęzycznej „Cantemus”.

Utworem z musicalu "Grease" w wykonaniu naszego zespołu „Only One” i zespołu tanecznego, rozpoczął się powiatowy piknik z okazji Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu, który odbył się 20 września 2019 r. na terenie Powiatowego Młodzieżowego Ośrodka Sportu przy ZST.

9 października 2019r.  odbył się koncert zespołu Only One dla uczniów klas pierwszych.

26 listopada 2018r. koncert "W darze dla Krwiodawców" w wykonaniu  naszych artystów, uświetnił uroczystą akademię z okazji 60-lecia Honorowego Krwiodawstwa, która odbyła się 26 listopada br. w naszej szkolnej auli.

1 marca 2019 r. w auli naszego Liceum miała miejsce niezwykła, muzyczna podróż sentymentalna:

Charytatywne kolędowanie dla osób niepełnosprawnych w Radlinie.