XIII grupa wolontariuszy w roku szkolnym 2019/2020

Od marca kolejne 22 osoby wchodzące w XIII grupę wolontariuszy naszej szkoły będą przez cały rok udzielać pomocy szkolnej dzieciom w rodzinach zastępczych powiatu wodzisławskiego. Wolontariat to podejmowanie bezpłatnej pracy, która jednak daje naszym uczniom wiele korzyści. Wolontariusze zauważają, że praca wolontariacka przynosi im wiele satysfakcji i radości z widoku uśmiechu na twarzach dzieci, uczy systematyczności, odpowiedzialności, pozwala docenić własne życie rodzinne, a nie rzadko wybrać przyszłą drogę życiową i właściwą decyzję w doborze kierunków studiów.

Nowi wolontariusze to:

Botorek Martyna, Brzezinka Agata, Celary Klaudia, Damiec Marta, Gołdyń Wiktoria, Goraus Dagmara, Harańczyk Ewa, Komar Oliwia, Kuczera Karolina, Krzyżok Julia, Luber Patrycja, Musiolik Kornelia, Pilch Julia, Praszelik Maja, Przybylska Alicja, Skiba Emilia, Styrnol Zuzanna, Szczęsny Wiktoria, Szewczyk Kinga, Świtała Nikola, Zalewska Wiktoria, Zubczyńska Alicja 

Drodzy wolontariusze jesteśmy z Was dumni, życzymy Wam dużo zapału i wytrwałości, a także radości z tego co robicie dla innych.

Back to top