3 drużyny reprezentowały naszą szkołę w wydarzeniu, które jest zwieńczeniem ich pracy w interdyscyplinarnym programie edukacyjnym Destination Imagination.

W trakcie trwania Ogólnopolskiej Olimpiady DI uczniowie prezentowali kreatywne rozwiązania swoich wyzwań, brali udział w różnych warsztatach i współpracowali z drużynami z całej Polski.

Tym bardziej jest nam miło zakomunikować, iż dwie z naszych drużyny stanęły na podium II i III miejsca w swoich grupach wiekowych. Drużyna z klasy 2a w składzie Bartosz Cichy, Karol Kazik, Maks Kolorz, Mark Kucza, Kacper Pytlik, Jakub Sikora i Paweł Polak zdobyła srebrny medal w wyzwaniu konstrukcyjnym oraz nagrodę  specjalną - Ducha Olimpiady DI.

Natomiast drużyna w składzie: Kamila Onyszkiewicz 2a, Hanna Sukiennik 2a, Maja Łabuz 2c, Bartosz Swoboda 2c, Karol Konsek 2e, Emilia Szweda 2h, Filip Pawełek 2h zdobyła medal brązowy w wyzwaniu społecznym.

Brawo za pracowitość i zaangażowanie należą się również trzeciej drużynie uczestniczącej w olimpiadzie, w składzie: Maria Michałek 2e, Kaya Pieczka 2c, Zuzia Łącka 2c, Karolina Piszczan 2g, Patrycja Kwapińska 3g, Gosia Duda 3b i Paweł Materzok 3b.

Gratulacje dla wszystkich uczestników!