Sukcesy  uczniów klas biologicznych w I semestrze roku szkolnego 2015/2016

ol biologDo II etapu Olimpiady Biologicznej zakwalifikował się Jacek Piecha z klasy III D. Etap wojewódzki olimpiady odbędzie się 21. III. 2016 r. Jackowi życzymy sukcesów.
ol prom W Olimpiadzie Promocji Zdrowego Stylu Życia dwóch uczniów naszej szkoły w etapie rejonowym zajęło III miejsce. Kindze Brawańskiej z klasy II G i Jackowi Piecha z klasy III D gratulujemy wysokiej lokaty.
indeks kul

Do  półfinału wojewódzkiego konkursu  o indeks  Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego - "Biotechnologia - jutro ludzkości"  zakwalifikowało się aż 10 uczniów naszej szkoły:

Kania Patryk z III G, Jendrowiak Karolina z III G, Porwoł Ewa z III G, Rodak Małgorzata z III G, Skowronek Karolina z III G, Szewczyk Marietta z III G, Szymiczek Wojciech z III G, Tytko Kamil z III G, Waroński Michał z III D i Wdowiak Monika z III G.

Ogłoszenie wyników i list finalistów nastąpi 8. II. 2016 r.

Finał konkursu odbędzie się 10-11 III. 2016 r. Życzymy wszystkim uczniom dalszych sukcesów.

archimedes W Olimpiadzie Wiedzy Archimedes - Biologia Plus aż 16 uczniów zostało laureatami pięciu stopni:

Laureatami I stopnia z wyróżnieniem za maksymalną ilość punktów zostali: Julia Kipichz II D oraz Jacek Piecha z III D

Laureatami I stopnia zostali: Ewa Porwoł z III G, Małgorzata Rodak z III G, Wojciech Szymiczek z III G i Kinga Brawańska  z II G

 Laureatem II stopnia została: Aleksandra Łochowicz z II D

 Laureatami III stopnia zostali: Magdalena Merta z II D i Anna Pietrzyk III G

 Laureatami IV stopnia zostali: Karolina Skowronek z III G,  Julia Lepiarczyk z III G Michał Waroński z III D

 Laureatami V stopnia zostały: Marta Nowosielska z II H i Marta Zeug z II H

ol zywnosc Do Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności po etapie szkolnym zakwalifikowały się dwie osoby z naszej szkoły Kinga Brawańska z klasy II G i Dawid Juraszek III G. 11. I. 2016 r. w Gliwicach w etapie rejonowym Dawid zajął V miejsce.
ol ekolog Po eliminacjach szkolnych do kolejnego etapu XXXI Olimpiady Wiedzy Ekologicznej zakwalifikowało się trzech uczniów z klasy III G uzyskując ponad 80% poprawnych odpowiedzi. Marietta Szewczyk, Anna Pietrzyk i Wojciech Szymiczek będą reprezentować szkołę w kolejnym etapie olimpiady. Życzymy sukcesów!!!

Back to top