• 70 LAT JEDYNKI
  70 LAT JEDYNKI
 • 70 LAT tworzymy historię
  70 LAT tworzymy historię
 • 70 LAT na scenie
  70 LAT na scenie
 • 70 LAT jesteśmy kreatywni
  70 LAT jesteśmy kreatywni
 • 70 LAT realizujemy pasje
  70 LAT realizujemy pasje
 • 70 LAT doświadczamy
  70 LAT doświadczamy
 • 70 LAT osiągamy sukcesy
  70 LAT osiągamy sukcesy
 • 70 LAT lubimy wiedzieć
  70 LAT lubimy wiedzieć
 • 70 LAT rozwijamy talenty
  70 LAT rozwijamy talenty
 • 70 LAT wracamy
  70 LAT wracamy
Jest nam miło poinformować, że KASIA POLNIK Z KLASY IID zakwalifikowała się do udziału w projekcie Śląskiego Uniwersytetu Medycznego „Uniwersytet Licealisty ŚUM”. Aby otrzymać indeks uczestnika projektu, Kasia musiała wykazać się wysokim poziomem wiedzy z zakresu biologii, fizyki i chemii. W ramach projektu będzie brała  udział w wykładach, warsztatach i laboratoriach z biochemii, anatomii, fizjologii, promocji zdrowia i genetyki, prowadzonych przez wykładowców Uniwersytetu Medycznego. To kolejny sukces Kasi, która w ubiegłym roku szkolnym  zakwalifikowała się do udziału w ogólnoświatowym konkursie Young Writers Program. 

W konkursie tym, który został zorganizowany przez Mindselo – najszybciej rozwijającą się firmę rozwoju osobistego w Indiach - Kasia promowała projekt Erasmus+ Fit4Thought, w którym uczestniczy nasza szkoła. W swoim konkursowym artykule "Eating Better"  Kasia podzieliła się swoją wiedzą zdobytą podczas warsztatów zorganizowanych dla naszych uczniów w ramach projektu.

Wielkie brawa dla Kasi 😊

 

 

Back to top