• 70 LAT JEDYNKI
  70 LAT JEDYNKI
 • 70 LAT tworzymy historię
  70 LAT tworzymy historię
 • 70 LAT na scenie
  70 LAT na scenie
 • 70 LAT jesteśmy kreatywni
  70 LAT jesteśmy kreatywni
 • 70 LAT realizujemy pasje
  70 LAT realizujemy pasje
 • 70 LAT doświadczamy
  70 LAT doświadczamy
 • 70 LAT osiągamy sukcesy
  70 LAT osiągamy sukcesy
 • 70 LAT lubimy wiedzieć
  70 LAT lubimy wiedzieć
 • 70 LAT rozwijamy talenty
  70 LAT rozwijamy talenty
 • 70 LAT wracamy
  70 LAT wracamy
Bot do Messengera "Zastrząb Szkolny" - autorski program Karola i Semira

 W ramach konkursu “Interaktywny produkt IT” organizowanego przez Akademię Morską w Szczecinie uczniowie naszej szkoły, Karol Musur i Semir Sionek (2A, 1B) stworzyli bota do komunikatora Messenger. Boty to programy podobne do autoresponderów, zaprojektowane specjalnie by pełnić daną funkcję, z tą różnicą, że do kontaktu z użytkownikiem wykorzystują wiadomości na Facebooku. Boty mogą mieć postać np. aplikacji, która po uprzedni ustawieniu będzie np. informować na bieżąco o zmianach pogody czy utrudnieniach w komunikacji miejskiej. Przykładami botów są Siri (Apple) czy Cortana (Microsoft).

Zastrząb Szkolny, bo tak nazywa się bot stworzony przez naszych uczniów, pozwala w łatwy sposób dowiadywać się o aktualnych zastępstwach. Mało tego, gdy na stronie szkoły pojawiają się nowe zastępstwa, Zastrząb od razu wysyła je do odpowiednich uczniów.

Zachęcamy do przetestowania bota i polubienia jego strony na facebooku.

Strona na facebooku: fb.me/zastrzab

Link do messengera: m.me/zastrzab

Od strony technicznej Zastrząb Szkolny wykorzystuje język Python oraz technologię .NET.

Back to top