Zuzanna Łącka z klasy 2C została zakwalifikowana przez Nowojorską Akademię Nauk to udziału w programie online "1000 Girls, 1000 Futures."Gatulujemy!
Junior Academy wprowadza wyjątkowych uczniów z całego świata do społeczności internetowej, w której uzyskują dostęp do najlepszych w swojej klasie zasobów STEM i współpracują w celu rozwiązywania rzeczywistych problemów. Specjaliści STEM są mentorami zespołów uczniowskich podczas 60-dniowych wyzwań innowacyjnych, z wieloma projektami rocznie do wyboru przez uczestników.

Program "1000 Girls, 1000 Futures" łączy licealistki ukierunkowane na STEM z dynamicznymi, zmotywowanymi mentorkami podczas rocznego wirtualnego programu edukacji naukowej. Uczestniczki uzyskują dostęp do innowacyjnych programów skoncentrowanych na rozwijaniu podstawowych umiejętności XXI wieku i stają się częścią silnej sieci liderek STEM z całego świata!