• 70 LAT JEDYNKI
  70 LAT JEDYNKI
 • 70 LAT tworzymy historię
  70 LAT tworzymy historię
 • 70 LAT na scenie
  70 LAT na scenie
 • 70 LAT jesteśmy kreatywni
  70 LAT jesteśmy kreatywni
 • 70 LAT realizujemy pasje
  70 LAT realizujemy pasje
 • 70 LAT doświadczamy
  70 LAT doświadczamy
 • 70 LAT osiągamy sukcesy
  70 LAT osiągamy sukcesy
 • 70 LAT lubimy wiedzieć
  70 LAT lubimy wiedzieć
 • 70 LAT rozwijamy talenty
  70 LAT rozwijamy talenty
 • 70 LAT wracamy
  70 LAT wracamy
2 września rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. To ważne wydarzenie dla całej naszej szkolnej społeczności, w której szczególne miejsce zajmują uczniowie klas pierwszych. W tym roku witamy absolwentów gimnazjum i szkoły podstawowej.
Na najbliższe miesiące życzymy uczniom klas pierwszych satysfakcji z wyboru naszej szkoły i możliwości rozwijania w niej swoich pasji, klasom drugim rozwijania swoich zainteresowań na przedmiotach rozszerzonych, a klasom trzecim dobrego przygotowania do egzaminów maturalnych oraz mądrych decyzji związanych z ich przyszłością:) Powodzenia!

Back to top