• 70 LAT JEDYNKI
    70 LAT JEDYNKI
  • 70 LAT tworzymy historię
    70 LAT tworzymy historię
  • 70 LAT na scenie
    70 LAT na scenie
  • 70 LAT jesteśmy kreatywni
    70 LAT jesteśmy kreatywni
  • 70 LAT realizujemy pasje
    70 LAT realizujemy pasje
  • 70 LAT doświadczamy
    70 LAT doświadczamy
  • 70 LAT osiągamy sukcesy
    70 LAT osiągamy sukcesy
  • 70 LAT lubimy wiedzieć
    70 LAT lubimy wiedzieć
  • 70 LAT rozwijamy talenty
    70 LAT rozwijamy talenty
  • 70 LAT wracamy
    70 LAT wracamy
2 września rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. To ważne wydarzenie dla całej naszej szkolnej społeczności, w której szczególne miejsce zajmują uczniowie klas pierwszych. W tym roku witamy absolwentów gimnazjum i szkoły podstawowej.
Na najbliższe miesiące życzymy uczniom klas pierwszych satysfakcji z wyboru naszej szkoły i możliwości rozwijania w niej swoich pasji, klasom drugim rozwijania swoich zainteresowań na przedmiotach rozszerzonych, a klasom trzecim dobrego przygotowania do egzaminów maturalnych oraz mądrych decyzji związanych z ich przyszłością:) Powodzenia!

Back to top